پوشش های اپوکسی کف

این پوشش ها محصولی دو جزئی بر پایه رزین اپوکسی و هاردنر پلی آمین اصلاح شده می باشد. ثبات ساختار پلیمر پس از واکنش دو جزء باعث حفظ خواص آن می گردد. تنوع کاربری این محصول از دیگر مزایای این پوشش می باشد، از جمله خواص آن مقاومت مطلوب مکانیکی، شیمیایی، حرارتی، الکتریکی و خواص آنتی باکتریال می باشد.

این پوشش بهترین گزینه برای پوشش سطوح کف در محیط های صنعتی (کارخانجات، انبارها، سالن های تولید و ...) صنایع بهداشتی (داروسازی، بیمارستان ها، آزمایشگاه ها، سردخانه ها، مراکز بهداشتی و ...) صنایع حمل و نقل (پارکینگ ها، ترمینال ها و ...) محیط های اداری و صنایع نظامی می باشد.

افزایش مقاومت مکانیکی سطح، عدم فرسایش سطح، مقاومت در برابر نفوذ چربی ها از قبیل روغن و گریس، مقاومت در برابر مواد شیمیایی، شستشوی راحت دلایل استفاده از این پوشش می باشد.

انواع پوشش های اپوکسی عبارتند از:

1. پوشش های کف آنتی استاتیک

2. پوشش های کف آنتی باکتریال

3. پوشش های کف 3 بعدی و ...

e-max.it: your social media marketing partner

درباره ما

خدمات ما شامل فعالیت در زمینه های مختلف تولیدی و خدمات شهری و جاده ای از جمله فعالیت در زمینه های طراحی، ساخت و تامین قطعات، ابزارآلات و ماشین آلات خط کشی، تولید رنگ، زیباسازی شهری، کف پوش های صنعتی و اجرای خط کشی رنگ سرد معابر و رنگ آمیزی جداول با بکارگیری نیروهای متخصص و تجهیزات پیشرفته با بهترین کیفیت می باشد.

ورودی نامعتبر

آمار بازدید

امروز9
دیروز37
این هفته66
این ماه714
بازدید کل47628

شبکه های اجتماعی

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تماس با ما

آدرس: اصفهـان. شهـرضا. کیلومـتر ۶ جاده شیراز ، شهـرک صنعتی امیرکبیر. خیـابان ۴۵ متری. فاز یک

۷۲۰۱ ۵۳۲۸- ۰۳۱

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت بازتاب راه آوینا میباشد.